Zenono BULGAKOVO realizmas ir vėl atvėrė duris į „BALTOS VARNOS“ salono renginių sezoną

Trečiadienis, 22 spalio 2014, 19:00 | Category : naujienos
Tags :

Rugsėjis 19

Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje atidarytas naujas salono „Balta varna“ renginių sezonas. Pirmuoju šio sezono renginiu pelnytai pasirinkta Zenono Bulgakovo tapybos darbų paroda „Mano realizmas“. „Baltos varnos“ salono vakarai rengiami daugiau nei dvidešimt metų, tad yra įgavę savitą „aurą“. Ir šįkart į renginį užsukusiųjų laukė mielas cikrinių alytiškių pasibuvimas dailės ir muzikos dermėje. Širdį malonino etnografinis kolektyvas „Dzūkų pulkucis“.

DSC_0255Z. Bulgakovas, daugeliui žinomas fotomeno darbais, jau kurį laiką visa širdimi pasinėręs į slėpiningą tapybos pasaulį. Nauji pastarųjų metų kūrybiniai bandymai dailiai susirikiavo į jau nebe pirmą tapybos parodą. Šviežiais potėpiais kvepiantys darbai stebėtoją ir vėl kviečia paklajoti po Alytaus centro ar senamiesčio gatveles, užsukti į Vidzgirio mišką ar šalia miesto išlikusias sodybas. Autorius, savo kūriniuose įamžinęs pažįstamus Alytaus vaizdus, miestelėnams padovanojo daugybę mielų atradimų. Mažakalbis menininkas nepaliauja stebinti savo darbuose taip aiškiai atveriama vidine jausena, kuriai visai nereikia žodžių.

DSC_0196

Naujajame „Baltos varnos“ sezone Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje numatyta surengti ir daugiau įdomių parodų, intriguojančių literatūrinių ir kūrybinių susitikimų. Artimiausias įvykis – rugsėjo 25 d. 17 val. įvyksiančios istoriko, bibliofilo Šarūno Šimkevičiaus knygos „Dzūkijos spaudos keliais“ sutiktuvės. Šiemet alytiškiai ypač laukia lapkričio mėnesį įvyksiančių jau šeštųjų trumposios prozos skaitymų „Imbiero vakarai“.


Warning: Use of undefined constant similar_posts - assumed 'similar_posts' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/baltavarna/domains/baltavarna.lt/public_html/wp-content/themes/whiteplus/single.php on line 30

Comments are closed.